6 marca 2021 Damian Musialski

Sesja ślubna w czarno-bieli.

Czarno-biała fotografia ślubna. Klasyka czy passe?

Już od pewnego czasu chcieliśmy pokazać Wam na naszym blogu sesję ślubną w wydaniu czarno – białym. Każdy z nas podchodzi do tego typu zdjęć w sposób jak najbardziej emocjonalny. Jedni się nimi zachwycają, inni  natomiast wręcz głośno mówią, że fotografie w takim wydaniu są dla nich niedopuszczalne.

Zdjęcia czarno-białe pełne emocji.

Dla nas natomiast takie zdjęcia pozbawione koloru pozwalają skupić uwagę widza na innych elementach fotografii. Fotografie czarno-białe są pełne emocji, kształtów uchwyconych przez fotografa. Często bywa tak, że ta sama fotografia w kolorowym wydaniu nie jest w stanie przekazać tyle samo emocji  oglądającej osobie co zdjęcie czarno-białe. Dla poparcia naszych słów dołączyliśmy dla Was w tekście link do sesji Ani i Tomka w kolorowym wydaniu. Sesja ślubna Ania i Tomek  w Poznaniu.

Zdjęcia czarno-białe pełne magii.

Zapewne zadajecie sobie pytanie jak zdjęcia pozbawione koloru mogą być magiczne? Przecież zdjęcia kolorowe są dla Nas wszystkich pełne radości, czyż nie takie pytanie rodzi się w Waszych głowach? Nie musicie się jednak tego obawiać, to właśnie patrząc na zdjęcia czarne białe dostrzeżecie pozytywne emocje, uśmiech, spojrzenia pełne radości i to co najważniejsze miłość.

Zapraszamy Was do naszej czarno-białej galerii w komentarzu możecie wyrazić opinie na temat takiego typu zdjęć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *