17 marca 2020 Damian Musialski

Sesja narzeczeńska Dworek w Jeziorkach

Witajcie

Wszyscy z niepokojem spoglądamy na to co się dzieje na całym świecie. Aktualna sytuacja jest ekstremalna trudna również do branży fotograficznej. Dużymi krokami zbliża się do nas sezon ślubny 2020. Dla wielu Par na pewno ulegnie on przesunięciu w czasie. Piszemy ten post abyście wiedzieli, że będziemy z Wami solidarni w tych trudnych chwilach. Zapewne wspólnie z innymi usługodawcami uda Wam się zabukować nowy termin. Cały czas dostępni jesteśmy pod telefonem. Wielu z Was już się z nami kontaktowało informując nas o nowych terminach.

Pary które miały zaplanowane u nas sesje rodzinne, narzeczeńskie mogą być spokojne jak tylko sytuacja wróci do normy wykonamy wszystkie zaległe sesje. Na poprawę nastroju zapraszamy Was do obejrzenia sesji narzeczeńskiej Moniki i Mikołaja. Dziękujemy Wam za poświęcony czas  na czytaniu tego posta. Zostawcie ślad po sobie w postaci komentarza.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w plenerze.  #zostańwdomu #pastelovestudio

 

Sesja narzeczeńska w winnicy

Niektórzy marzą o klimatycznej sesji na jednym z malowniczych wzgórz Toskanii, a przecież nie mniej romantycznie i malowniczo może być całkiem niedaleko. Właśnie taką lokalizacją, jest Dworek w Jeziorkach. Piękna winnica pozwala stworzyć malownicze tło do zdjęć narzeczeńskich pełnych emocji.

Comment (1)

  1. Angelika Ch.

    3mam kciuki aby wszystko poukładało się przyszłym parom młodym w tym ciężkim czasie. Powodzenia!
    Sesja przepiękna! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *