22 grudnia 2019 Damian Musialski

Monika i Michał wesele Ranczo w dolinie

Photo by : Damian Musialski (www.dmstudiofoto.pl)

Wesele Ranczo w dolinie

Od czego zacząć ? Był piękny sierpniowy dzień. Przygotowania do ślubu zaczęliśmy od mieszkania Moniki i Michała. Na miejscu zastaliśmy typową gorączkę przygotowań ślubnych 🙂 mama Moniki biegała nerwowo po schodach dopinając ostanie szczegóły garderoby. Świadkowa z dokładnością chirurga prasowała welon. W salonie tworzył się makijaż ślubny Moniki. Tylko Pan młody Michał  spokojnie jadł śniadanie na balkonie 🙂 słuchając muzyki. Jak to stwierdził witając się z nami dobre śniadanie to podstawa.

Bohaterowie z dzieciństwa 

Na przygotowania Michała pojechaliśmy do rodzinnego domu. Na miejscu tata oraz brat Michała przygotowali dla niego niespodziankę, urządzając jego stary pokój tak jak wyglądał za czasów młodości. Wzruszanie Michała  mówiło wszystko. Komiksy makiety z żołnierzami to chyba lubią wszyscy. Bo kto z nas w młodości nie chciał mieć super mocy jak Batman lub Supermen.

First Look

Pierwsze spojrzenie jest chwilą dla Pary młodej  aby zobaczyć siebie przed ceremonią z dala od rodziny i przyjaciół. Ta chwila jest tylko dla Nich. Po chwili czasu dla siebie poprosiliśmy rodziców na wspólne błogosławieństwo po którym udaliśmy się do Kościoła.

Urocze miejsce w Puszczy Zielonka

Na miejsce wesela Para wybrała uroczy zakątek położony w samym sercu Puszczy Zielonki. Ranczo w dolinie zachwyciło nas klimatem starej zagrody wiejskiej, jego kameralna atmosfera i sielski charakter pozwoliły nam stworzyć niezapomniane kadry. Zapraszamy Was do reportażu z magicznego Rancza w Dolinie.

Dziękujemy za współpracę 4Fundj  oraz PyrQa film studio

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *