Cześć fajnie, że jesteście.

 

Fotografia ślubna i rodzinna Kościan

Cześć z tej strony Daria i Damian zajmujemy się tworzeniem fotografii ślubnej oraz sesji rodzinnych. Na co dzień mieszkamy w Kościanie, ale dzięki naszej pracy często zwiedzamy inne zakątki naszego kraju. Jako fotografowie mamy przyjemność uczestniczyć w różnych uroczystościach rodzinnych. Staramy się, aby zdjęcia, które tworzymy były pełne emocji oraz miłości.

Kolejny rok mamy przyjemność fotografować Państwa pociechy podczas sesji świątecznych. W tym roku postanowiliśmy stworzyć dla Państwa coś nowego. Wiemy jak ważne w życiu człowieka jest dzielenie się zdjęciami ze znajomymi oraz w mediach społecznościowych. Aby wyjść temu na przeciw, postanowiliśmy stworzyć dla Was wyjątkową Świąteczną galerie internetową, zawierającą zdjęcia Waszych milusińskich. Więcej opowiemy o niej na sesji. Prosimy także zapoznać się z regulaminem MINI SESJI.

 Regulamin Mini Sesji Świątecznych.

 • Koszt sesji to 250zł za 10 elektronicznych ujęć poddanych autorskiej obróbce i przesłanych na maila Klienta oraz 10 tych samych ujęć wydrukowanych na papierze  w formacie 15×23.
 • Płatność odbywa się w dniu sesji – gotówką.
 • Czas sesji do 30min
 • Spóźnienie spowoduje skrócenie czasu i nie wykonaniem części sesji.
 • Nie ma możliwości wejścia do studia przed ustaloną godziną sesji.
 • Spóźnienie 15min równa się odwołaniem sesji.
 • Klient jest zobowiązany przyjechać na sesję tylko ze zdrowymi członkami rodziny – fotograf ma prawo przerwać sesję w przypadku stwierdzenia objawów przeziębienia u uczestników sesji (kaszel, gorączka, katar itp.).
 • Mini sesje świąteczne NIE SĄ PRZEZNACZONE dla dzieci, które nie potrafią jeszcze SAMODZIELNIE siedzieć.
 • Klient jest odpowiedzialny za swoje dzieci w studio – nie może ich zostawiać bez opieki!
 • Za szkody wyrządzone w studio przez dzieci odpowiada rodzic.
 • Świąteczny ubiór dla rodziny jest tylko po stronie Klienta, prosimy o zabranie butów na zmianę. Zdjęcia mogą być także wykonane na gołe stopki lub w skarpetach.
 • Sesja świąteczna jest tylko dla jednej rodziny, czyli rodzice/rodzic plus dziecko/dzieci. Nie ma możliwości połączenia sesji z kuzynami, ciociami itp.
 • Po sesji Klient otrzymuje dostęp do galerii z nieobrobionymi zdjęciami do wyboru.
 • Na wybór zdjęć do obróbki są DWA DNI. Wybór po czasie spowoduje znaczne opóźnienie realizacji.
 • Klient sam wybiera najlepsze ujęcia do obórki cyfrowej
 • Każde dodatkowe ujęcie to 25zł/szt
 • Dodatkowe ujęcia nie podlegają rabatom!
 • Fotograf nie oddaje Klientom zdjęć nieobrobionych.
 • Biorąc udział w sesji, Klient zapoznał się z portfolio fotografa i akceptuje stylistykę obróbki graficznej.
 • zdjęcia poddawane są autorskiej edycji przez fotografa – TYLKO I WYŁĄCZENIE wedle uznania fotografa, zgodnie z jego portfolio.
 • REZERWACJA SESJI OZNACZA ZGODĘ Z POWYŻSZYM REGULAMINEM
 • SESJE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY OD 02.11.2021 do 30.11.2021

Adres sesji:

Kiełczewo ul Polna 15

mój nr tel: 733 112 413 lub 691 051 411

CO UBRAĆ NA SESJĘ

Zastanawiasz się co ubrać na sesję świąteczną oraz kolorystycznie dopasować rodzinę, aby pięknie prezentować się na rodzinnych ujęciach?
Przygotowaliśmy  dla Was inspiracje  kolorystyczne.

Sesje świąteczne to magia choinki, światełek, ozdób świątecznych…
Możemy Wam zaproponować 3 zestawienia kolorystyczne:
– Beże, brązy, biele – to fantastyczne połączenie, w których każdy będzie się prezentował dobrze. Takie kolory fajnie dopasować do niebieskich jeansów. Otrzymujemy bardzo swobodny look dla całej rodziny.
– Czerwień, bordo…. Oj tak, to zdecydowanie kolor świąt – możesz postawić na akcent kolorystyczny, właśnie w postaci czerwieni. Zwłaszcza czerwona krata prezentuje się pięknie na zdjęciach.
– Zielenie, beże, brązy – to kolejny zestaw kolorystyczny, który będzie świetnie wyglądał na zdjęciach. Zieleń to choinka, świerk, jodła… delikatnie rozświetlona beżami będzie wyglądać pięknie.

Pod tym linkiem znajdziecie klika dodatkowych inspiracji: WIĘCEJ INSPIRACJI

W tym miejscu pragniemy wszystkim rodzicom oraz najmłodszym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten świąteczny czas upłynie Wam spokojnie, spędzony z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W tym szczególnym czasie zapomnijcie o prezentach a doceńcie osoby, które Was otaczają. Życzymy Wam odpoczynku, zwolnienia oddechu, spokoju oraz radości z najbliższymi. Z całego serca dziękujemy wszystkim za współpracę 2021 roku.❤️ A w nadchodzącym 2022 roku życzymy wszystkim samych szczęśliwych dni i mnóstwo sukcesów!

Wesołych świąt życzy Pastelovestudio 👩🧑

Poniżej pozostawiamy dla Państwa Link do galerii z ostatnich sesji świątecznych .

Będzie nam niezmiernie miło gdy zostaniemy oznaczeni na dodanych przez Was zdjęcia w sieci.

Link do naszych stron FACEBOK oraz INSTAGRAM

STRONA WWW

FOTOGRAF ŚLUBNY. KOŚCIAN, POZNAŃ CZY WROCŁAW WPÓŁPRACOWAĆ MOŻEMY WSZĘDZIE

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Ponadczasowa Fotografia Ślubna | Daria i Damian Musialscy – fotografia ślubna Kościan

Na przyszłość

 

„Nic dwa razy się nie zdarza…” – to nie tylko fragment wiersza Wisławy Szymborskiej, ale i jedna z zasad, którą promujemy jako para fotografów ślubnych i rodzinnych. Wierzymy, że moment, w którym otworzyliście swój świat przed nami, pokazał Wam ogromny potencjał oraz wartość profesjonalnej fotografii, która nie kończy się tylko na zdjęciach ślubnych. Widząc jakość swoich zdjęć, ilość pięknych uchwyconych emocji bliskich Wam ludzi. Bardzo zachęcamy Was, w przyszłości byście częściej uwieczniali więcej ważnych momentów ze swojego życia. W tym momencie fotografia ślubna może zostać odhaczona z listy zaplanowanych imprez, chyba że będziecie polecać nas swoim znajomym. Za co Wam już teraz bardzo dziękujemy. My natomiast chętnie spotkamy się z Wami ponownie. Zapewne będzie to w innych okolicznościach. Jednym z takich miejsc na liście jest nasze pastelovestudio. Poniżej kilka odnośników do gałęzi fotografii jakimi się także zajmujemy. Korzystając z okazji zapraszamy Was do zapoznania się z nimi.