Cześć fajnie, że jesteście.

 

Fotografia ślubna Kościan

Cześć z tej strony Daria i Damian zajmujemy się tworzeniem fotografii ślubnej oraz sesji narzeczeńskich. Na co dzień mieszkamy w Kościanie, ale dzięki naszej pracy często zwiedzamy inne zakątki naszego kraju. Jako fotografowie ślubni mamy przyjemność opowiedzieć dzień Waszego ślubu za pomocą zdjęć od początku do końca. Staramy się, aby zdjęcia ślubne, które tworzymy były pełne emocji oraz miłości. Uwielbiamy fotografować szczęśliwych ludzi dlatego fotografia ślubna stała się naszym sposobem na życie.

Jeśli szukacie ludzi, którzy wtopią się w tłum a przy okazji pomogą Wam w tym dniu to serdecznie zapraszamy!
Bardzo chętnie poznamy również Was !!

KILKA HISTORII ŚLUBNYCH

Wesela w sali bankietowej Górecznika (63)

WESELE HOTEL GÓRECZNIK

Poznań Sesja Fotograf ślubny Kościan (7)

SESJA ŚLUBNA W CZARNO-BIELI POZNAŃ

Photo by : Damian Musialski (www.dmstudiofoto.pl)

ŚLUB PLENEROWY WINIARNIA

Nasza oferta…

PAKIET I

REPORTAŻ ŚLUBNY 4200 ZŁ Pakiet I
CENA OBEJMUJE:
Dwóch Fotografów.
• Pełny reportaż ślubny od przygotowań do godziny 22:00.
Około 300-350 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej.
• Zdjęcia w formie cyfrowej w prywatnej galerii internetowej.
• Koszty dojazdu do 50 km wliczone są w cenę.
• 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 w stylowym spersonalizowanym boxie.
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (15-30 min).

• Reportaż z dnia ślubu-łącznie 8 godzin pracy w dniu ślubu.

PAKIET II

REPORTAŻ ŚLUBNY 4900ZŁ Pakiet II
CENA OBEJMUJE:
Dwóch Fotografów.
• Pełny reportaż ślubny od przygotowań do 00:30.
Około 500-550 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej.
• Zdjęcia w formie cyfrowej w prywatnej galerii internetowej.
• Koszty dojazdu do 50 km wliczone są w cenę.
• Foto Album 30×30•
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (15-30 min).

• Reportaż z dnia ślubu-łącznie 11 godzin pracy w dniu ślubu.

Istnieje także możliwość dokupienia sesji plenerowej w innym dniu do Pakietów. Koszt takiej sesji plenerowej ślubnej to 1000zł. Cena obejmuje sesje wykonane do 50km od siedziby firmy.
Sesja plenerowa wyjazdowa w górach, nad morzem lub za granicą.

-wyceniamy indywidualnie

*koszt dojazdów, zezwoleń biletów wstępu szacowany jest oddzielnie, jeśli macie

wątpliwości – pytajcie!

DODATKOWE INFORMACJE.

• Reportaż rozpoczynamy od przygotowań na około 1,5-2h przed ślubem, kończymy o 22:00 lub 00:30, w zależności od wyboru pakietu czas pracy w dniu ślubu to 810 godzin.
• Dodatkowa godzina reportażu to koszt 350 PLN.
• W przypadku dojazdu powyżej 150 km proszę o zapewnienie noclegu, za dojazd należy doliczyć 1,00 PLN za 1 km licząc od siedziby firmy.
• Termin rezerwowany jest wyłącznie poprzez podpisanie umowy i wpłaceniu zadatku.

DODATKOWE OPCJE.

Sesja narzeczeńska500zł.

Sesja ślubna innego dnia 1200zł.

Istnieje także możliwość dokupienia sesji plenerowej w innym dniu do Pakietu I. Koszt takiej sesji plenerowej ślubnej to 1000zł. Cena obejmuje sesje wykonane do 50km od siedziby firmy.
Sesja plenerowa wyjazdowa w górach, nad morzem lub za granicą.

-wyceniamy indywidualnie

*koszt dojazdów, zezwoleń biletów wstępu szacowany jest oddzielnie, jeśli macie
wątpliwości – pytajcie!

SPERSONALIZOWANA STRONA DLA PAR.

Każda para nie zależnie od wybranego pakietu otrzyma na 3 miesiące spersonalizowaną stronę www którą będziecie mogli podzielić się z bliskimi. Po upływie terminu będziecie mogli wykupić stronę na okres jednego roku. Koszt takiej usługi to 150zł.

To jeszcze nie koniec…

 

Jeżeli uwielbiacie swoje zdjęcia, to właśnie nastał czas aby o nie zadbać. Możliwość prezentacji zdjęć w tradycyjnych albumach nie jest reliktem przeszłości. Nasze ekskluzywne album fotograficzne zadowolą gusta najbardziej wymagającej Pary. Pozwolą także na nowo przywołać wspomnienia. Pamiętajcie nawet największa galeria internetowa, nie zastąpi tradycyjnej fotografii w najprawdziwszym wydaniu. Każdy zapewne z nas pamięta czasy gdy zdjęcia rodzinne oglądało się siedząc całą rodziną na kanapie z wielkim albumem w dłoniach. Poniżej przedstawiamy Wam pomysły na zachowanie wspomnień na kolejne pokolenia.

 

Wydrukowane wspomnienia dla Was

800zł

Ponadczasowy album z Waszego ślubu. COMPLETE to elegancki zestaw składający się z produktu głównego: Fotoalbumu, Fotoksiążki PRO lub DreamBooka oraz dopasowanego do niego, solidnego, ręcznie wykonanego opakowania z opcją miejsca na USB w wersji standardowej, lub mini. Album fotograficzny zaprojektowany jest indywidualnie dla Was. Dzięki niemu Wasz reportaż znajdzie się w kompletnej, idealnie pasującej i funkcjonalnej oprawie. Którą sami wybierzecie. Zdjęcia zostaną wydrukowane na najwyższej jakości papierze. Jak wiemy zdjęcia wydaniu na papierze to dotyk którego nie zastąpi nawet najdroższy monitor. To również przywołanie wspomnień, uczuć, emocji…

 

FOTOGRAF ŚLUBNY. KOŚCIAN, POZNAŃ CZY WROCŁAW WPÓŁPRACOWAĆ MOŻEMY WSZĘDZIE

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu. Macie jakieś pytania do nas a może, chcecie opowiedzieć o Waszych oczekiwaniach, dowiedzieć się jak pracujemy w dniu ślubu i nieco nas poznać, to możemy zaproponować spotkanie w naszym studio. Większość spraw opisaliśmy w naszej ofercie, którą wysyłamy do Was. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście sprawdźcie koniecznie e-maila z ofertą. Następny krok to kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy do współpracy. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Ponadczasowa Fotografia Ślubna | Daria i Damian Musialscy – fotografia ślubna Kościan

 

Na przyszłość

 

„Nic dwa razy się nie zdarza…” – to nie tylko fragment wiersza Wisławy Szymborskiej, ale i jedna z zasad, którą promujemy jako para fotografów ślubnych. Wierzymy, że moment, w którym otworzyliście swój świat przed nami, pokazał Wam ogromny potencjał oraz wartość profesjonalnej fotografii, która nie kończy się tylko na zdjęciach ślubnych. Widząc jakość swoich zdjęć, ilość pięknych uchwyconych emocji bliskich Wam ludzi. Bardzo zachęcamy Was, w przyszłości byście częściej uwieczniali więcej ważnych momentów ze swojego życia. W tym momencie fotografia ślubna może zostać odhaczona z listy zaplanowanych imprez, chyba że będziecie polecać nas swoim znajomym. Za co Wam już teraz bardzo dziękujemy. My natomiast chętnie spotkamy się z Wami ponownie. Zapewne będzie to w innych okolicznościach. Jednym z takich miejsc na liście jest nasze pastelovestudio. Poniżej kilka odnośników do gałęzi fotografii jakimi się także zajmujemy. Korzystając z okazji zapraszamy Was do zapoznania się z nimi.

Nasze zdjęcia to opowiadania o miłości.

Nie ważne jest miejsce, liczba gości, dla nas najważniejsi jesteście Wy. Staramy się jak najpiękniej pokazać Wasz ślub. Oprócz tego, że Nasze zdjęcia sprawiają radość naszym parą, to często także podobają się fotografom oraz portalom zrzeszającym fotografów.

logo_black
niezle2

Ponadczasowa Fotografia Ślubna | Daria i Damian Musialscy – fotografia ślubna Kościan