Cześć fajnie, że jesteście.

 

Fotografia ślubna i rodzinna  Kościan

Cześć z tej strony Daria i Damian zajmujemy się tworzeniem fotografii ślubnej oraz sesji rodzinnych. Na co dzień mieszkamy w Kościanie, ale dzięki naszej pracy często zwiedzamy inne zakątki naszego kraju. Jako fotografowie mamy przyjemność uczestniczyć w różnych uroczystościach rodzinnych. Staramy się, aby zdjęcia, które tworzymy były pełne emocji oraz miłości.

Kolejny rok mamy przyjemność fotografować Państwa pociechy w Wesołym Przedszkolu w Kościanie. W tym roku postanowiliśmy stworzyć dla Państwa coś nowego. Wiemy jak ważne w życiu człowieka jest dzielenie się zdjęciami ze znajomymi oraz w mediach społecznościowych. Aby wyjść temu na przeciw,  postanowiliśmy stworzyć dla Was wyjątkową Świąteczną  galerie internetową, zawierającą zdjęcia waszych milusińskich. W tym miejscu pragniemy wszystkim pracownikom Wesołego Przedszkola, rodzicom oraz najmłodszym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten świąteczny czas upłynie Wam spokojnie, spędzony z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W tym szczególnym czasie zapomnijcie o prezentach a doceńcie osoby, które Was otaczają. Życzymy Wam odpoczynku, zwolnienia oddechu, spokoju oraz radości z najbliższymi. Z całego serca dziękujemy wszystkim za współpracę 2021 roku.❤️ A w nadchodzącym 2022 roku życzymy wszystkim samych szczęśliwych dni i mnóstwo sukcesów!

Wesołych świąt życzy Pastelovestudio 👩🧑

Poniżej pozostawiamy dla Państwa Link do galerii.

Będzie nam niezmiernie miło gdy zostaniemy oznaczeni na dodanych przez Was zdjęcia w sieci.

Link do naszych stron FACEBOK oraz INSTAGRAM 

STRONA WWW

FOTOGRAF ŚLUBNY. KOŚCIAN, POZNAŃ CZY WROCŁAW WPÓŁPRACOWAĆ MOŻEMY WSZĘDZIE

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Ponadczasowa Fotografia Ślubna | Daria i Damian Musialscy – fotografia ślubna Kościan

Na przyszłość

 

„Nic dwa razy się nie zdarza…” – to nie tylko fragment wiersza Wisławy Szymborskiej, ale i jedna z zasad, którą promujemy jako para fotografów ślubnych i rodzinnych. Wierzymy, że moment, w którym otworzyliście swój świat przed nami, pokazał Wam ogromny potencjał oraz wartość profesjonalnej fotografii, która nie kończy się tylko na zdjęciach ślubnych. Widząc jakość swoich zdjęć, ilość pięknych uchwyconych emocji bliskich Wam ludzi. Bardzo zachęcamy Was, w przyszłości byście częściej uwieczniali więcej ważnych momentów ze swojego życia. W tym momencie fotografia ślubna może zostać odhaczona z listy zaplanowanych imprez, chyba że będziecie polecać nas swoim znajomym. Za co Wam już teraz bardzo dziękujemy. My natomiast chętnie spotkamy się z Wami ponownie. Zapewne będzie to w innych okolicznościach. Jednym z takich miejsc na liście jest nasze pastelovestudio. Poniżej kilka odnośników do gałęzi fotografii jakimi się także zajmujemy. Korzystając z okazji zapraszamy Was do zapoznania się z nimi.