Sesja śluban w aucia

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą.

 

Na początku chcielibyśmy Wam pogratulować zaręczyn i podziękować za zainteresowanie naszymi  zdjęciami. Jest nam bardzo miło, że podoba Wam się to co robimy. Teraz sprawa najważniejsza czyli termin. Tutaj pozytywna wiadomość, jest jeszcze dostępny. Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek i wierzymy, że ma to dla Was ogromne znaczenie. Sami cenimy sobie naturalność, bycie sobą i kochamy towarzyszyć ludziom podczas pięknych i ważnych chwil.Nazywamy się Daria i Damian Musialscy.Prywatnie jesteśmy małżeństwem, zawodowo tworzymy markę Pastelovestudio. Podczas reportażu stawiamy na emocje i naturalność. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie i z pełnym zangażowaniem, starając się pokazać najpiękniejsze momenty z Waszego ślubu. Na sesji staramy się wprowadzić luźną wesołą atmosferę, która pozwoli nam w łatwy sposób uzyskać piękne i nie powtarzalne kadry.

Wspaniałe chwile zatrzymane dla Was…

Jak wiecie podstawą naszej Pracy jest autentyczność. Stawiamy na emocje i naturalność. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, starając się pokazać najpiękniejsze momenty z Waszego ślubu. Teraz czas przywołać te wspomnienia zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami.

Zdjęcia, emocje… czyli naszea przykładowe zdjęcia

Przykładowa galeria… Tak możemy pokazać Wasz Reportaż !

Każda para zasługuje na prawdziwie magiczny i wyjątkowy ślub. Moi drodzy, czas abyście mogli spojrzeć na jeden z najpiękniejszych dni w swoim życiu i przeżywać na nowo każdy moment. Przed Wami przykładowy reportaż ślubny.

Nasza oferta…

PAKIET I

REPORTAŻ ŚLUBNY 3500 ZŁ Pakiet I
CENA OBEJMUJE:
Dwóch Fotografów.
• Pełny reportaż ślubny od przygotowań do godziny 22:00.
Około 300-350 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej.
• Zdjęcia w formie cyfrowej w prywatnej galerii internetowej.
• Koszty dojazdu do 50 km wliczone są w cenę.
• Drewniane pudełko na zdjęcia.
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (15-30 min).

• Reportaż z dnia ślubu-łącznie 8 godzin pracy w dniu ślubu.

PAKIET II

REPORTAŻ ŚLUBNY 4200 ZŁ Pakiet II
CENA OBEJMUJE:
Dwóch Fotografów.
• Pełny reportaż ślubny od przygotowań do 24:30.
Około 500-550 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej.
• Zdjęcia w formie cyfrowej w prywatnej galerii internetowej.
• Koszty dojazdu do 50 km wliczone są w cenę.
• Drewniane pudełko na zdjęcia.
Sesja plenerowa w innym dniu.

• Reportaż z dnia ślubu-łącznie 10 godzin pracy w dniu ślubu.

PAKIET III

REPORTAŻ ŚLUBNY 4800 ZŁ Pakiet III
CENA OBEJMUJE:
Dwóch Fotografów.
• Pełny reportaż ślubny od przygotowań do 24:30.
Około 600-650 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej.
• Zdjęcia w formie cyfrowej w prywatnej galerii internetowej.
• Koszty dojazdu do 50 km wliczone są w cenę.
• Drewniane pudełko na zdjęcia.
Album do wyboru. Album tradycyjny – 40 zdjęć w formacie 20x30cm
wklejone do tradycyjnego albumu, lub foto album DreamBook.
• Sesja plenerowa w innym dniu.

• Reportaż z dnia ślubu-łącznie 11 godzin pracy w dniu ślubu.

DODATKOWE INFORMACJE.

•  Reportaż rozpoczynamy od przygotowań na około 1,5-2h przed ślubem, kończymy po oczepinach około godziny 00:30, czas pracy w dniu ślubu to 10-11 godzin.
•  Dodatkowa godzina reportażu to koszt 350 PLN.
•  W przypadku dojazdu powyżej 150 km proszę o zapewnienie noclegu, za dojazd należy doliczyć doliczyć 1,00 PLN za 1 km licząc od siedziby firmy.
•  Termin rezerwowany jest wyłącznie poprzez podpisanie umowy i wpłaceniu zadatku.

DODATKOWE OPCJE.

Sesja narzeczeńska – 500zł.

Istnieje także możliwość dokupienia sesji plenerowej w innym dniu do Pakietu I. Koszt takiej sesji plenerowej ślubnej to 1200zł. Cena obejmuje sesje wykonane do 50km od siedziby firmy.
Sesja plenerowa wyjazdowa w górach, nad morzem lub za granicą.

-wyceniamy indywidualnie

*koszt dojazdów, zezwoleń biletów wstępu szacowany jest oddzielnie, jeśli macie
wątpliwości – pytajcie!

SPERSONALIZOWANA STRONA DLA PAR.

Każda para nie zależnie od wybranego pakietu może zamówić także spersonalizowaną stronę www którą będziecie mogli podzielić się z bliskimi. Koszt takiej usługi to 150zł.

To jeszcze nie koniec…

 

Jeżeli uwielbiacie swoje zdjęcia, to właśnie nastał czas aby o nie zadbać. Możliwość prezentacji zdjęć w tradycyjnych albumach nie jest reliktem przeszłości. Nasze ekskluzywne album fotograficzne zadowolą gusta najbardziej wymagającej Pary. Pozwolą także na nowo przywołać wspomnienia. Pamiętajcie nawet największa galeria internetowa, nie zastąpi tradycyjnej fotografii w najprawdziwszym wydaniu. Każdy zapewne z nas pamięta czasy gdy zdjęcia rodzinne oglądało się siedząc całą rodziną na kanapie z wielkim albumem w dłoniach. Poniżej przedstawiamy Wam pomysły na zachowanie wspomnień na kolejne pokolenia.

 

Wydrukowane wspomnienia dla Was

780zł

Ponadczasowy album z Waszego ślubu. COMPLETE to elegancki zestaw składający się z produktu głównego: Fotoalbumu, Fotoksiążki PRO lub DreamBooka oraz dopasowanego do niego, solidnego, ręcznie wykonanego opakowania z opcją miejsca na USB w wersji standardowej, lub mini. Album fotograficzny zaprojektowany jest indywidualnie dla Was. Dzięki niemu Wasz reportaż znajdzie się w kompletnej, idealnie pasującej i funkcjonalnej oprawie. Którą sami wybierzecie. Zdjęcia zostaną wydrukowane na najwyższej jakości papierze. Jak wiemy zdjęcia wydaniu na papierze to dotyk którego nie zastąpi nawet najdroższy monitor. To również przywołanie wspomnień, uczuć, emocji…

 

Wydrukowane wspomnienia dla rodziców

450zł

Ekskluzywny albumy z Waszego ślubu, które wręczycie rodzicom na pamiątkę. Zakochacie się gdy weźmiecie go do rąk. Firma BARAŃSKI to renomowany i najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku producent ekskluzywnych albumów fotograficznych, fotoalbumów oraz innych akcesoriów do fotografii. Oprawione w ekologiczną skórę, którą sami wybierzecie. Całości dopełnią tradycyjne zdjęcia wydrukowane na najwyższej jakości papierze. Piękny, niepowtarzalny, klasyczny… taki właśnie jest nasz album fotograficzny dedykowany dla rodziców. Ręcznie wykonane albumy Barański mają po prostu duszę. Wzruszenie najbliższych, gdy wręczycie ten album…. bezcenne.

Na przyszłość

 

„Nic dwa razy się nie zdarza…” – to nie tylko fragment wiersza Wisławy Szymborskiej, ale i jedna z zasad, którą promujemy jako para fotografów ślubnych. Wierzymy, że moment, w którym otworzyliście swój świat przed nami, pokazał Wam ogromny potencjał oraz wartość profesjonalnej fotografii, która nie kończy się tylko na zdjęciach ślubnych. Widząc jakość swoich zdjęć, ilość pięknych uchwyconych emocji bliskich Wam ludzi. Bardzo zachęcamy Was, w przyszłości byście częściej uwieczniali więcej ważnych momentów ze swojego życia. W tym momencie fotografia ślubna może zostać odhaczona z listy zaplanowanych imprez, chyba że będziecie polecać nas swoim znajomym. Za co Wam już teraz bardzo dziękujemy. My natomiast chętnie spotkamy się z Wami ponownie. Zapewne będzie to w innych okolicznościach. Jednym z takich miejsc na liście jest nasze pastelovestudio. Poniżej kilka odnośników do gałęzi fotografii jakimi się także zajmujemy. Korzystając z okazji zapraszamy Was do zapoznania się z nimi.

Kilka słów od Was

 

Nieustannie dążymy do zapewnienia naszym parom jak najwyższej jakości usług. Dlatego, prosimy Was abyście pomogli nam doskonalić jakość nasze usługi. Poniżej, krótka ankieta… Pozdrawiamy Daria i Damian