13 listopada 2019 Damian Musialski

Ania i Tomek wesele w Ranczo Smyczyna

Wesele w stylu glamour?

Dziś zabierzemy Was w ślubną podróż Ani i Tomka. Jest to podróż pełna uśmiechu, miłości oraz pozytywnych emocji 🙂 Ania niczym perfekcyjna Pani domu zadbała o każdy nawet najmniejszy detal. Począwszy od wyboru sukni, sali , dekoracji, Kończywszy na sesji. Do sesji wrócimy za chwilę 🙂 To co zobaczyliśmy na ślubie tej pary oznacza jedno, wiemy a wręcz jesteśmy przekonani, że oni po prostu się kochają i uwielbiają spędzać czas w gronie swoich najbliższych.

Szalony DJ 🙂

Szalony DJ… Dlaczego szalony ? Zapewne każdy z Was zadaje sobie takie pytanie. Już Wam odpowiadamy a to dlatego, rzadko spotyka się ludzi z taką pozytywną energią i charyzmą. A tak mnożna krótko opisać Krzyśka. Po mimo upalnego dnia parkiet przez cały czas był zapełniony po brzegi. Nie chcemy Was już zanudzać opowieściami o tym, jak fantastyczny klimat towarzyszył w dniu ślubu Ani i Tomka. Mam nadzieję że udało nam się oddać tą energię na zdjęciach.

 

Modowa sesja z finałem  McDonald’s.

Marzeniem Ani bydła sesja ślubna w modowym stylu. Pada pytanie gdzie wykonamy taką sesje? Bez namysłu odpowiadamy Poznań. Jest to miasto w którym jest pełno miejsc aby wykonać plener ślubny lub sesję narzeczeńską. Proponujemy parą spacer po starówce i malowniczych uliczkach starego rynku. Często też zaglądamy do klimatycznych kawiarni. Pozwalamy wtedy parze pobyć sam na sam, aby z dala łapać ich emocje. A tu było ich co nie miara. Na koniec zmęczeni spacerem po urokliwym Poznaniu udaliśmy do McDonald’s. Jak to mówi Ania jej ulubione miejsce na dobrą wyżerkę 🙂 Tym akcentem zakończyliśmy naszą sesję.

Zapraszamy do reportażu!!!

!!!

Comments (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *